Můj příběh

Moje cesta životem, začala jednoho krásného jarního odpoledne v Brněnské porodnici.

Podle čínského horoskopu, jsem zrozená ve znamení "Ohnivého koně", podle evropského, na rozhraní Berana a Býka s ascendentem v Panně, v Numerologii je moje životní číslo jednička - Mág.


Dětství jsem prožila v malebné Moravské vesničce v kruhu rodiny a zejména ženském kruhu svých tet, babiček a sousedek. Jako dítě jsem zažila ženské sdílení při draní peří a besedách na lavičce. S otevřenou pusou, jsem naslouchala moudru starých žen, bylinářek a porodních babek.

    

Dětství, a dospívání nebylo jen krásné, ale často také plné bolesti a slz. Moje dětské tělíčko, trápilo astma, alergie, zánětlivé onemocnění střev, angíny a různé jiné nemoci. Moji mysl, navíc trápily silné pochybnosti a dohady o tom, že jsem v mnohém jiná než moji vrstevníci.

Kdo jsem?

Tuto otázku si jistě každý položí alespoň jednou za život. Já jsem si ji pokládala velmi často. Ve svých 25 letech, jsem se přestala ptát, a začala hledat, kdo opravdu Jsem.

Byla jsem obdařena různými zkušenostmi a prošla nelehkými zkouškami v osobním i pracovním, životě. Moje nemoci, nemoci mých dětí, smrt mé blízké přítelkyně, rozpad manželství a postupné uvědomování si své odlišnosti od davu, mě přivedlo k hlubokému hledání Sebe Sama a Smyslu života.

 

Začala jsem se léčit změnou životního stylu, změnou přístupu k životu, stravováním, detoxikací a moje tělo, se začalo pomalu uzdravovat.

 

Kdo tedy jsem?
Jsem především žena, milující, citlivá, něžná ale i temperamentní a svérázná.

Jsem Sama Sebou a přijímám se taková, jaká Jsem.

 

Bez hanby, 

Bez studu,

Bez viny, 

Jsem

 

S láskou a úctou k Vám, k sobě i ke Všemu živému 

Jitka SáRa Ježková

 

Pramen života

 

S rodiči

S mým milovaným mužem Tomášem